Hakkımızda

 

Avcılığa adanmış bir ömür. 

1987 yılında Denizli'de dünyaya gözlerini açan Selçuk Poslu küçüklüğünden itibaren avcılık tutkusuna merak sardı. İlk deneyimi; kuş, bıldırcın, güvercin ve tavşan avları oldu. 17’ li yaşlarına geldiğinde asıl avcılık tutkusuna gönül vermesine neden olan domuz avına çıktı. O günden sonra bu alanda giderek profesyonelleşti. 

Yılların verdiği bilgi ve birikimle uzman bir anlayışa sahip olan Selçuk Poslu sosyal medyada bu alanda gördüğü video ve bilgilerdeki eksikliği ve kalitesizliği hemen fark etti. Çok geçmeden kendi videolarını sosyal mecralarda paylaşmaya başlayan Selçuk Poslu kısa sürede ilgili odağı olmayı başardı. 2020 yılında Yaban TV de yayınlanan 10 bölümlük av günleri programı büyük ilgi gördü .Yoğun talep üzerine kendi avcı marketini kurdu. Avın ve avcılık tutkusunun içinden gelen biri olduğu için kısa sürede olumlu dönüşler aldı. Kaliteli ürünleri tanıtıp uygun fiyattan satmaya başlayınca işler hızlıca büyüdü.

Çekirdekten gelen tecrübe ve teknik bilgi birikimi ile avcılığı kolaylaştıran ürünler üzerinde yoğunlaştı. Maddiyattan önce müşteri memnuniyetini temel vizyon haline getirdi.

 

Sizin için neler yapabiliriz ?

İletişime geçmekten çekinmeyin. Biz sizinle iletişime geçmekten mutluluk duyuyoruz:)

Avcılık deneyimlerimize dayanarak sizin için en faydalı ürünleri seçiyor; uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti almanız için çabalıyoruz.

Memnun kalmadığınız ürünü 14 iş günü içinde istediğiniz gibi iade edebilir veya değişim yabilirsiniz. Asıl hedefimiz memnuniyetiniz.

Saat 16:00' ya kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda. Ürünlerin paketlemesine özen gösteriyoruz.

Avcılık sporu bizim en büyük hobimiz. Bu yüzden sizin dilinizi biliyor ve halinizden anlıyoruz.